Winne Wtorki

Inicjatywa polskich blogerów winiarskich, którzy w każdy pierwszy i trzeci wtorek miesiąca degustują wina związane z wybranym wcześniej tematem. Bywają leciutkie i przyjemne wątki, ale zdarzają się też prawdziwe, ambitne wyzwania. Ciekawe spojrzenie na dany wycinek winiarskiego świata z różnych stron, możliwość skonfrontowania swojej winiarskiej optyki z często bardzo odmiennym podejściem do tematu.

winne_wtorki_logo

W moim przypadku chciałbym, aby etykiety po które sięgnę i Wam zaproponuję były w miarę dostępne – przynajmniej na terenie Krakowa. Nie chciałbym wyciągać z piwniczki jakiś abstrakcyjnych flaszek, które będą całe lata świetlne od Waszych kieliszków. Winne Wtorki są dla Was. Dlatego nawiązałem współpracę z Wine Barem Stoccaggio w Krakowie i jeżeli, któreś z tych win Was zaintryguje pytajcie właśnie tam o dostępność (chyba, że zaznaczyłem w materiale inaczej). Znając życie trafią się lepsze i gorsze butelki, zawsze będziecie na bieżąco co polecam, a co zupełnie mi nie smakowało. I zawsze będzie to moja, subiektywna opinia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>